Blog
AĞ SİSTEMLERİ

AĞ SİSTEMLERİ

Bilgisayar sistemlerindeki donanım, yazılım kaynaklarının paylaşımlarını sağlayan iki veya daha fazla bilgisayar donanımının kablolu ya da kablosuz olarak bir araya geldiği sistemlere ağ sistemleri başka bir ifade ile network sistemleri denmektedir.

Ağ sistemleri temelde bu sistemleri birbirine bağlayan alt yapı ve alt yapı üzerindeki bağlantı cihazlarından meydana gelmektedir. Altyapı sistemleri bünyesinde bilgisayarların birbirine bağlanmasını sağlayan pasif bileşenler bulunurken, altyapı üzerinden iletişim sağlayan elektronik cihazlar da bulunmaktadır.

Tüm Kurumsal Ağ Ürünleri

Anahtarlar

Anahtarlar

Yüksek güvenliğe sahip, güvenilir Cisco anahtarlama çözümleri ile her büyüklükteki ağın gereksinimini karşılayacak şekilde ölçeklenir.

Yönlendiriciler

Yönlendiriciler

Kapsamlı Cisco yönlendirici portföyü, daha düşük maliyetle güvenli, güvenilir ve ölçeklenebilir ağ oluşturma işlemlerini kolaylaştırır.

Kablosuz

Kablosuz

Son derece güvenilir Cisco kablosuz ağlar, orta ölçekli işletmeler ve kurumsal şirketlerde yenilikleri hızlandırmak için altyapı sağlar.

Ağ güvenliği

Ağ güvenliği

Güvenliğe mimari ve sistem yaklaşımı getirerek maliyetleri ve karmaşıklığı azaltın.

Meraki Bulut Yönetimli

Meraki Bulut Yönetimli

Cisco Meraki ağ cihazları; hızlı kurulum, basitleştirilmiş yönetim ve daha iyi görünürlük için %100 bulut yönetimlidir.

Ağ yönetimi

Ağ yönetimi

İşletim maliyetlerini azaltırken ağ yönetimini kolaylaştırın, servislerin kullanıma alınmasını hızlandırın ve kullanıcı deneyimini iyileştirin.

WAN optimizasyonu

WAN optimizasyonu

WAN üzerinden uygulamaları hızlandırın, şube altyapısını birleştirin ve bulut bilgi işlemi güçlendirin.

TURKCELL SUPERONLİNE İLE BÖLGE BAYİLİĞİ YAPARAK TÜM EV VE İŞ YERLERİNİZE HIZLI İNTERNETİ TAŞIMAKTAYIZ.

NEDEN TURKCELL EV İNTERNETİNİ SEÇMELİYİM?

  • Kısa Taahhüt Var, Sürpriz Fatura YokSadece 12 ay sözünüze kurulumdan ücretsiz yararlanır, modeme ek ücret ödemezsiniz. Her şey dahil fiyatlar ile sürpriz faturayla karşılaşmazsınız.​İnternetinizi 2 Günde Ücretsiz KuruyoruzTurkcell Fiber’i seçtiğinizde 2 gün içinde evinizde fiber internetin keyfini çıkarmaya başlarsınız.
  • İnternetinden Yemeyen Uygulamalar VarEv internetinde fizy, TV+, BiP, Dergilik ve lifebox kullanımları adil kullanım kotası ya da internet kotasından düşmez. ​fizy’le müzikleri dinle dinle, TV+ ‘la filmleri izle izle, Dergilik’le en iyi dergileri oku oku internetinden yemesin!​
  • İnternet İptal Bedeliniz BizdenTurkcell Fiber’e geldiğinizde, diğer operatörden almış olduğunuz internet hizmetine ait iptal bedelini belli limitlerde biz karşılıyoruz.
X

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/alkumruc/public_html/wp-includes/functions.php on line 5107

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/alkumruc/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 110