Hakkımızda

Biz ALKUMRU TEKNOLOJİ olarak 2006 yılından bu yana kendimize “yazılım”, “güvenlik sistemleri” ve “network ağ sistemleri” kollarını ana faaliyet alanı seçerek ve her gün biraz daha kurumsallaşarak hedeflediğimiz vizyona doğru emin ve sağlam adımlarla sürekli ilerleme katettik.

Bünyemizdeki eğitimli saha personellerimizle ve mühendislerimizle beraber oluşturduğumuz insan eksenli ve kalite odaklı misyonumuzdan ve prensiplerimizden hiçbir zaman ödün vermedik.

Kaliteye ulaşmak için hiçbir pahadan kaçmadık, öz sermayemiz ve kazancımızla sürekli yeni teknolojiyi takip ederek araç filomuzu ve iş makinelerimizi çağa ayak uyduracak şekilde yeniledik ve bu yenileme hareketini sürekli hale getirdik.

İnsana yaptığımız yatırımı kurumsal prensip haline getirdik ve eğitim, seminer, sektör gezilerinde saha personellerimize her zaman öncelik verdik. Geriye dönüp geçen zamana ve bu yolda beraber yürüdüğümüz iş arkadaşlarımıza baktığımızda yaşadığımız en büyük gururun insan odaklı gelişmişlik olduğunu görüyoruz.

Geçen yıllar içinde sayısız proje bitirdik, toplam iş hacmimiz 15.000.000 TL’yi geçti. Her gün biraz daha profesyonelleştik her işten sonra vizyonumuzun sınırlarını daha da büyüttük.

Bu gün geldiğimiz noktada ne kadar planlı ve disiplinli hareket ettiğimizi daha net görüyoruz. Prensiplerimizden ve iş ahlakımızdan ödün vermeden ilerlediğimiz bu yolda geride bıraktığımız her kilometre taşının paha biçilmez gururunu yaşıyoruz.

Bu gururun mimarları olan siz değerli müşterilerimiz ve hizmet sunduğumuz bu güzel ülkenin her vatandaşına minnet borçluyuz.

Son olarak şunu bilmenizi isteriz ki biz ALKUMRU TEKNOLOJİ ailesi olarak prensiplerimizden ve üstün iş ahlakımızdan asla ödün vermeyeceğiz.

En büyük hedefimiz sizin mutluluğunuzdur.

X

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/alkumruc/public_html/wp-includes/functions.php on line 5107

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/alkumruc/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 110